Jinggangshan co zobaczyć

Jinggangshan jest popularnym miejscem dla turystów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Znajduje się w północnej części prowincji Hubei w Chinach i jest domem jednej z najpiękniejszych gór na świecie.

Istnieje wiele rzeczy do zobaczenia w Jinggangshan, a tutaj mam zamiar podzielić się z wami 10 najlepszych Jinggangshan co zobaczyć porady.

1. Miejsca widokowe

Pierwszą rzeczą, która przyciąga odwiedzającego, jest naturalne piękno tego miejsca. W tym miejscu jest tak wiele malowniczych miejsc. Ponadto istnieje wiele historycznych miejsc, jak również.

Będziesz zaskoczony wiedząc, że miejsca widokowe tego miejsca są tak piękne, że wielu znanych fotografów przybyło tutaj, aby zrobić kilka niesamowitych zdjęć.

2. Piękna góra

Głównym powodem, dla którego ludzie przyjeżdżają tutaj, jest piękna góra. Jest to jedna z najwyższych gór w kraju. Jest to ponad 2000 metrów nad poziomem morza, a temperatura jest również bardzo zimna.

Z góry tej roztaczają się niesamowite widoki na okolicę. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody to jest to miejsce, które powinieneś odwiedzić.

3. Jaskinie

Jaskinie w okolicy są znane jako najpiękniejsze jaskinie w całym kraju. Są one nazywane “jaskiniami bogów”. Wielu turystów odwiedziło te jaskinie.

Uważa się, że ludzie, którzy żyli w czasach starożytnych, mieszkali w tych jaskiniach. Istnieje wiele małych wiosek, które znajdują się w pobliżu tych jaskiń i ludzie nadal mieszkają w tych samych miejscach.

4. Naturalne gorące źródła

Naturalne gorące źródła są szczególną atrakcją tego miejsca. Jest to jeden z najbardziej popularnych punktów turystycznych tego miejsca.

Jest wiele osób, które przyjeżdżają tutaj, aby cieszyć się naturalnymi gorącymi źródłami tego miejsca. Woda tutaj jest bardzo gorąca i można ją wykorzystać do leczenia różnego rodzaju chorób.

5. Wodospady

Wodospady w tym miejscu są uważane za jedne z najpiękniejszych wodospadów w całym kraju.

Ludzie przychodzą tutaj, aby cieszyć się pięknem wodospadów i zrobić kilka niesamowitych zdjęć. Wodospady są otoczone przez różne drzewa, a całe miejsce jest pełne zieleni.

6. Piękne szczyty górskie

Kolejną rzeczą, która sprawia, że ludzie przychodzą tutaj jest ze względu na piękne szczyty górskie. W tym miejscu znajdują się różne rodzaje gór i można cieszyć się pięknem wszystkich z nich.

7. Piękna przyroda

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, to jest to najlepsze miejsce dla Ciebie. Będziesz cieszyć się naturalnym pięknem tego miejsca i zielenią wokół niego.

8. Rzeka

Rzeka w tym miejscu jest znana jako “rzeka wschodu” i jest to również druga co do wielkości rzeka w całym kraju.

Płynie z północy na południe kraju i jest to jeden z powodów, dla których jest znana jako “rzeka wschodu”. Najlepszym czasem na odwiedzenie tego miejsca jest okres od września do maja.